menusearch
2shahid.ir

ضرورت استفاده از طلبه های بومی جهت امر تبلیغ در شهرها و روستاهای کرمان

جستجو
صفحه اصلی
جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ ۶:۵۴:۱۱
۱۳۹۸/۲/۲۵ چهارشنبه
(0)
(0)
ضرورت استفاده از طلبه های بومی جهت امر تبلیغ در شهرها و روستاهای کرمان
ضرورت استفاده از طلبه های بومی جهت امر تبلیغ در شهرها و روستاهای کرمان

حجت الاسلام شیخ شعاعی مسؤول تبلیغی گروه شهید شیخ شعاعی در جنوب کرمان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شهیدین در رابطه با فعالیت های تبلیغی در جنوب کرمان، گفت: اعزام هشت طلبه مقیم قم که اصالتا جنوبی هستند جهت امر تبلیغ به جنوب کرمان از کارهای این گروه تبلیغی شمرده می شود.

وی افزود: رودبار، کهنوج و مناطق روستایی این دو شهر از اولویت های تبلیغی گروه شهید شیخ شعاعی در ماه مبارک رمضان است.

حجت الاسلام شیخ شعاعی با اشاره به این که گروه تبلیغی شهید شیخ شعاعی چشم اندازی10ساله را برای خود در نظر دارد، بیان داشت: مشاوره خانواده، ساخت و ساز مدرسه و مسجد و کار با کودک و نوجوانان از مهم ترین کارهای تبلیغی این گروه در جنوبِ استان کرمان محسوب می شود.

مسؤول گروه تبلیغی شهید شیخ شعاعی با توجه به این که مردم جنوب کرمان گروه شهید شیخ شعاعی را می شناسند و ارزش و  احترام به این گروه دارند و این؛ برگ برنده ما شمرده می شود، بیان داشت: با توجه به  استقبال مردم و مسؤولان جنوب کرمان، کار تبلیغی گروه شهید شیخ شعاعی در جنوب کرمان در حال رشد و پیشرفت است.

وی اظهار داشت: استفاده کردن از طلبه های بومی شهرها از مهم ترین توصیه‌ های من به گروه های تبلیغی در این مناطق است زیرا یک کرمانی قدر مردم خودش را بهتر می داند و آشنایی بیشتری نسبت به دیگر طلاب غیر بومی دارد؛ فلذا از طلاب عزیز مناطق جنوب کرمان دعوت به انجام وظیفه تبلیغی در این مناطق می نمایم.

حجت الاسلام شیخ شعاعی در پایان با اشاره به این که طلاب برای مقاصد مادی تبلیغ نروند، ابراز داشت: طلابِ مبلغ،  ارتباط خود را با مردم قطع نکنند و سعی کنند بدون مطالعه و برنامه ریزی، تبلیغ نروند. و تمام مقصود ایشان؛ رضایت الهی و سربازی از سربازان واقعی امام زمان عج بودن،  باشد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر