menusearch
2shahid.ir

مؤسسه را بهتر به شناسیم

جستجو
صفحه اصلی
جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ ۷:۲۷:۳۰
(0)
(0)
مؤسسه را بهتر به شناسیم
بسم الله الرحمن الرحیم
 
 
( من المومنین رجال صدقوا ما عهدوا علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا  )(احزاب ٢٣ )
با عرض سلام و ادب به پیشگاه حضرت ولی عصر ارواحنا له الفداء و نایب بر حقش مقام معظم رهبری و با درود و سلام به ارواح پاک شهدا و امام راحل ( قدس سره ) .
موقعیت کنونی جهان ، ما را در وضعیت حساس و پر مخاطره ای قرار داده است  .از یک طرف ظلم و جور ،  بی عدالتی ، فساد و فحشاء در جهان به صورت فزاینده ای در حال گسترش و پیشرفت است و از طرف دیگر ایران اسلامی به عنوان پرچمدار جهان اسلام و معنویت قامت راست کرده و یک تنه در مقابل این بی عدالتی ها ایستاده است .
همچنین موقعیت به صورتی پیش می رود که زمان ظهور آخرین منجی بشریت حضرت امام زمان  )عج(  را نوید می دهد .  انشاء الله
با توجه به مطالب یاد شده هر حرکت ما در این برهه از زمان از اهمیت خاصی برخوردار بوده و می تواند به نحوی در ظهور حضرت مهدی   )عج(  تعجیل کرده و یا آن را به تاخیر بیندازد.  حال اگر هر یک از ما بتوانیم در مسیری حرکت کنیم تا در آینده توانایی آن را پیدا کرده تا پا در جای پای امام خمینی         ) قدس سره  ( بگذاریم  ) هر کدام از ما امام خمینی شویم  ( و یا اگر نتوانستیم به این مقصود برسیم سعی کنیم تا حداقل شرایطی را فراهم آوریم تا افرادی در این مسیر حرکت نموده و به این هدف نایل گردند آن گاه می توانیم به تعداد نفرات تربیت شده در سطح جهان انقلاب اسلامی داشته باشیم .
با توجه به آنچه گذشت ما عده ای از جوانان بسیجی و شیعه ایران زمین در گوشه ای از این سرزمین پاک در کنار هم جمع شده و در تلاشیم تا برای نیل به این اهداف نیروهای نخبه ، کار آمد ، متخصص و متعهد را به جامعه معرفی کرده تا اولا بتوانند به عنوان  نمونه و الگو به جهان مطرح شده و ثانیا آمادگی یاری و همراهی امام زمان را در بعد ظهور آن حضرت انشاء الله داشته باشیم .
در مسیر روشن است که خود مربیان نیز به برنامه ای منسجم ، کامل و دقیق نیازمندند تا خود نیز از کاروان عقب نمانده و در راه رسیدن به این اهداف تلاش نمایند انشاءالله .